4Aylık Kedime Hangi Mamayı Almalıyım(Tahılsız)

Miracacar

Merhabalar çok kararsız kaldım 4aylık erkek kedime hangi kuru mamayı almalıyım? Alabileceğim markalar N&D, İnstinct, Wildfield, Naturea, Taste of the wild, Sanabelle, Farmina matisse sizlerinde önereceği mamaları dikkate alacağım yardımcı olursanız sevinirim.

9 CEVAP

aleyn

şu ortamda en tavsiye edilebilecek şey buldugunuz ve devamlılıgını sağlayabildiğiniz mama olmalı. çünkü son döviz ve vergi artışlarından sonra ithal mamaları bulmak oldukça zorlaştı bi aldıgınızı tekrar bulamayabilirsiniz. bu yazdıgınız mamaların da çoğunun stok sorunu var, nd,acana, orijen sanırım en kolay bulunanlar onları inceleyebilirsiniz. ayrıca matisse tahılsız değil.

Miracacar

petcurean da olabilir yorumlarınızı bekliyorum

Miracacar

*** gibi sitelerde bulunabiliyor aslında ama dediğiniz gibi ilerleyen zamanlarda bulunabileceği meçhul merak ettiğim şey petcurean go sensivity and shine yavru kedim için uygun mu veyahut %75 balıklı olduğunu belirten naturea almalı mıyım bi incelerseniz sevinirim.

minnoskoss_123

Petcurean tahılsız bir mama ama Acana, Orijen de güvenilirlerdir.

minnoskoss_123

Ayrıca onlar da tahılsız

Miracacar

öğrenciyim acana ve orijen bütçemi aşıyor ayrıca yabancı sitelerde petcurean genellikle orijen ve acana'nın önünde gösteriliyor

minnoskoss_123

Kedi ve köpek mamaları da zamlandı. Kilosu 600 TL civarında olanlar var. Ama en iyisi onlar. Maalesef ki hayvanlar aç kalacak bu zamdan. Eğer tahılsız ve içerikleri güzel olmalıysa market mamalarından hiç biri olmaz. Ama ben Whiskhası da kullanıyorum. Siz blilrsiniz.

Miracacar

hocam kaliteli mama arıyorum işte n&d de alabilirim petcurean tedarik sıkıntısı olmasa direkt alacağım ancak naturea'da alabilirim bu yüzden

guineapigela

N&D