Merak Ettim

Bc3431

Kedimi aldim alali hep kumuna yapiodu.gecen gun gitmis salonun tam ortasina yapmis.ama sonra kumuna yapmaya devam etti.neden

7 CEVAP

Bc3431

ONLİNE ALIŞVERİŞ
Kampanyalar
köpek ürünleri Köpek Ürünleri
Kedi Ürünleri
SOSYAL AĞ
Yuva Arayanlar
Soru Cevap
Şampiyon
Topluluk
Veteriner Klinikleri
Rehber

ne aramıştınız?
Soru Cevap Kedi Genel Konular Merak ettim
Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!
PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Merak ettim
Bc3431 Bc3431

Kedimi aldim alali hep kumuna yapiodu.gecen gun gitmis salonun tam ortasina yapmis.ama sonra kumuna yapmaya devam etti.neden

Bc3431

ONLİNE ALIŞVERİŞ
Kampanyalar
köpek ürünleri Köpek Ürünleri
Kedi Ürünleri
SOSYAL AĞ
Yuva Arayanlar
Soru Cevap
Şampiyon
Topluluk
Veteriner

Kedimi aldim alali hep kumuna yapiodu.gecen gun gitmis salonun tam ortasina yapmis.ama sonra kumuna yapmaya devam etti.neden
.

izmir_pet

bikac benimde tam yatagin ortasina yapti ama sebebini bilmiyorum :)

Bc3431

Tepki veriyormus

izmir_pet

neye acaba

Bc3431

Istemedigi bisey yapildiginda

izmir_pet

olabilir. Benimki hicbiseyi istemiyo zaten. Herseye bi sekilde tepki veriyo. Krndi kurallari var. Cadi kiz benimki :)