İki Haftalık Yavru Kediye Ne Verebilirim?

Gc4223

Arkadaşlar merhaba elimde iki haftalık bir yavru kedi var annesi öldü ne yazık ki süt anne aradım fakat bulamadım şimdi sütü su ile karıştırıp öyle veriyordum süt tozu aldım birde evde ne hazırlayıp verebilirim

5 CEVAP

Gc4223

İnşaAllah süt anne aradım ama bulamadım kaç gündür arkadaşımdaydı ama bakamıyorlar onlardan sahiplendim bir kedim daha var beraber büyüyecekler artık :) inşaAllah güzel ve sağlıklı bir şekilde büyür

Elifmuzeyyen

Sut tozu verin şimdilik yeterli. 3.5-4 haftalık olduktan sonra yaş mama verebilirsiniz yumurta haslayip verebilirsiniz tavuk verebilirsiniz. Sut anne bulabilseydiniz iyi olurdu gerçekten daha sağlıklı olurdu yavru. İnşallah güzel büyür.

Elifmuzeyyen

https://patiliyo.com/yeni-dogmus-yavru-kedi-bakimi/ burdaki yaziyi okumanızı tavsiye ederim

Avifors

Aldığınız yavru kediler için olan süt tozunu su ile karıştırıp verin ve onu mutlaka bir veterinere götürün derim :)

guineapigela

Kediler icin ozel sut tozu verin simdilik sorna yas mama ve kuru mamaya gecebilirsiniz veya bir sut anne kedi varise saglikli ve sutu fazla ona goturebilirsiniz tabii varsa oyle bir kedi yakinda arkadasinizin filan