Çok Aciilll

Aycin

Kedim de 3.gozkapağı kapanmaya başlamıştı veterinerimize götürdüm iki iğne ve gözüne etkili bir krem sürdü sorun ortadan kalktı fakat kedimin gözüne bir perde inmiş gibi puslu ve bulanık sağ gözü görüyor mu diye ışık testi yaptım görmesinde sorun yok veterinerimizi aradım Genta antibiyotik göz damlası verdi farklı önerisi olan var mı kedim gözünü kaybedecek diye çok korkuyorum 6 aylık

8 CEVAP

izmir_pet

insallah ise yarar iyilesir ya. Dogru islemse duzelir ama ya cok ilerlemis gozler bile aciliyo. Bikac gun deneyin bakalim. İnsallah iyilesir

Sahsimuhterem

Geçmiş olsunkatarakt olabilir şuan gözü normal değil gördüğünden eminmisiniz?
Gözü çok mat bu bir soruna işaret ediyor tek gözünü kaybedebilir bence farklı bir vete gidin.

Sahsimuhterem

o zaman katarakt olabilir çünkü katarakt yeni ise belli bir yüzde ile görebilir.
Genta iyidir tobraded pomad da alabilirsiniz.

izmir_pet

benim de uzulup sahiplendigim bi kedi kör kaldi kii ilk biraz goruyordu. Cok uzuldum cok gecmis olsun baska veterinere gostermelisiniz bence

izmir_pet

bi damla bisey verilebilir bence veterinerlerin hepsi farkli islemler uygulayabiliyo. Goz riske atilmaz

Aycin

Damla bugün verildi Genta antibiyotik göz damlası umarım etkisi olur çok üzülüyorum

Aycin

Bende görmüyor diye düşünüyorum ama görmese ışığa tepki veremez diğer gözüyle aynı tepkiyi veriyor gözünü kısıyor ve ışık gittiği an normale döndürüyor

Aycin

Peki kullandığım bu damlayla gözü geçer mi dersiniz veteriner 3-4 gün kullanmamı söyledi