Kedim.

Bc3431

Kedim mama haricinde birsey yemiyor.birde nd mama yiyo sadece.kucuk bi ambalaji 135 lira.bu konuda ne yapmam lazim.

2 CEVAP

Sahsimuhterem

inatla denemeye devem edicek herşeyden vericeksiniz başka çare yok yeni bir mamadan 3-5 tane nd ye karıstırarak deniyebilirsiniz kurumama dışında bir şey yemiyen bir kedim vardı 1.5 yaşından sonra alıştırabildim şuan kaşar peynir bile yiyor.Halihazırda yaşmama yemiyen kedim var ama vazgeçmeden devam ediyorum malt yiyoır diye şükrediyorum sadace kuru mama verin diyen vetlere inat sağlıksız olduğu için mutlaka ıslak bir şeylerde yemeye alıştırmak lazım.

izmir_pet

faydali zararli bilmem ama mama da harika bisey dgl zaten. Benimki corba cok seviyo. Blendirli corbaya bayilir:)