Acill!!

riuhole

Gazi'nin Patileri Topluluğu tarafından bulunan ve ameliyat masrafları karşılanan bu kedinin geçici yuvasındaki süresi dolmuş ve sokağa bırakılacakmış. Bu bebeğe acil yuva bulmak için destek olmanızı bekliyoruz.
Ankara
İletişim: 05541280426

23 CEVAP

guineapigela

Sahiplenmeyi gercekten cok isterdim ama ankaraya gelebiliyorum bu sene gelemeyecegimden eminim buarada gozu cok kotu bir durumda tedavisi devam edecek mi acaba birine sahiplendirildikten sonra merakimdan soruyirum

nao

Yukarı

minnoskoss_123

Maalesef onu sahiplenme şansım yok. Ama sahiplenmeyi ve ona sıcak bir yuva sunmayı çok isterdim. İnşallah sağlığına kavuşur. Mutluluk ve sağlık dileklerimle. İnşallah mutlu yuvasını bulur!

Cldkgkcs

En güzel yuvayı hak ediyor bu yavru.. İmkanm yok alamam ama umarım biri çıkar

riuhole

Hala yuvalanamadı

Ayseghoul

:/ yavrucağa yuva çıksın lütfen :/

lamiaaslan123

Sahiplenmeyi çok isterdim ama maalesef Ankara'da değilim.

Pelinsss9

Ah kıyamam :( dualarım onunla, umarım güzel sağlıklı bir yuvaya kavuşur. Bazı hayvansever siteleri var orada paylaşırsanız yuva bulunma şansı yükselir. İnstagramda da görmüştüm aynı şekilde

Şu güzelliğe bakın ya kıyamam ben ona, umarım en kısa zamanda yuva bulur :( Aileme kabul ettirebilsem ikinci bir kediyi çok istiyorum ama şuan için zor görünüyor :(

riuhole

Guineapigela hayır tedavisi bitti masraflarını da Gazi Üniversitesi karşıladı şu an sadece yuva arıyor yavrucak

onurhhn

Güncel

riuhole

Çocuk hala bizimle, gözü daha iyi ilk aşıları var, küçük olmasına rağmen kuru mamaya alışkın çok da oyuncu sıpa.

Avifors

Buradaki ilanlar da dahil olmak üzere başka sitelerde de paylaşın lütfen. İnşallah güzel ve mutlu olabileceğibir yuva bulunur.

izmir_pet

keske elimdrn bisey gelse sahiplrnmeyi o kadar isterdim ki. Hem izmirde yasiyorum hemde bi kendi kedim var. Hemde gozleri gormeyen bi yavruya kiyamayip aldim. Bide kardesi vardi ayiramadim. Keske yardimci olabilsem. İnsallah cok guzel bi yuvasi olur. Sahiplenilmeye hepsinden daha cok ihtiyaci var sicak bi yuvaya

nao

Bulundu mu yuva?