Üşüyor Mu?

HuriyeAysu

Evimiz bana göre sıcak ama kediye göre nasıl bilemiyorum patileri hep buz gibi üşüyor mudur sizce aynı durumu yaşayan var mı?

5 CEVAP

izmir_pet

Kediler usur tabiki ama bizim kadar usumuyorlar. Kac derece olduguna bakin bence. Asiri sicaga alismasin tabi gerek yoksa. Kalin giymek zorunda kaliyorsaniz usuyordur muhtemelen

Ares07

Aynı şekilde benim de evim kışları soğuk oluyor. Eski bir bina zaten. Ben kalın giyinip ısınıyorum ama kedim hep yerde yatıyor. Bir sürü yatacağı yer olduğu halde mermerde, taşta, tahtada, olmadık yerlerde yatıyor. İki yatağı var bu arada. Biri de peteğin üstünde. Yine de yerde yatıyor. Ayaklarını üşüttüğünü düşünüyorum. Bir çare var mı acaba bu duruma? Yoksa ayaklarını üşütmüyor mudur?

HuriyeAysu

Üşüyüp üşümediğini nasıl anlarım üşüyorsa nasıl ısıtabilirim tavsiyelerinizi bekliyorum

onurhhn

Sıcak su torbası alabilirsiniz süpermarketlerde yada eczanelerde bulunur. Içine sıcak su doldurup sıklıkla yattığı battaniyeye sarın.

HuriyeAysu

teşekkür ederimm