Kediniz Uyurken Kendini Sevdiriyor Mu?

onurhhn

Yoksa hırçınlaşıyor mu?

5 CEVAP

Gul36

Bir keresinde sevdirirse diğerinde sevdirmiyor. Sağı solu belli olmuyor yani. Ama uykunun en derin yerindeyse ve etrafta dikkat dağıtıcı bir şey yoksa sevdiriyor genelde.

Genelde sevdiriyor şımarıyor hatta yuvarlanıyor sırtının üzerinde. İki patisiyle elime sarılıp sıkıca kendine çektiği bile oldu :-) Ama rahatsız olursa da saldırmıyor, kalkıp başka yere yatıyor :D

guineapigela

Benimkiler sevdiriyor ama jack haric o cok hircinlasiyor uykusuna duskun bir kedicik o...

izmir_pet

ooo benimki uyurken sevilmeye opulmeye bayiliyoooo. Oyle boyle dgl. Uzanip boynuma sarilip yuzumu yalayip oyle uyumaya devam ediyo. Ben tirnaklarini bile uyurken keserim.hep rahatsiz olmaz :))

melikealgin

Sadece uyurken sevebiliyorum uyuşuk halde bi sey yapmiyp