Kedim Yerde Üşür Mü?

kedigibiyiz

Merhaba kedim yatağı olmasına rağmen kalorifere yakın köşede uyuyor hep hasta olur mu? Oraya koysam da yatağını parkeye yatmayı seviyor. Pencereleri hafif açıyorum ama üşütmesinden de korkuyorum. Deneyimli arkadaşlar yardımcı olabilir mi? ( 2 yaşını bitirecek american shorthair)

3 CEVAP

nao

Yerler de parke, hiçbirşey olmaz. Üşüse zaten orda yatmaz merak etmeyin. Onun güzelliğine de ne diyim artık söz bulamıyorum:)

onurhhn

Evet genelde öyle yapıyorlar

kedigibiyiz

@nao teşekkkür ederizz :)) teşekkür ederim cevabınız için de ayrıca