Kedim Kusuyor

Merhaba arkadaslar kedim nezle olmuştu veterinere götürdüm 5 gün antibiyotik iğne yapıldı.her antibiyotik iğne sonrasının sabahı kustu,iğneler bitti 3 gün oldu ama sabahları kusması devam ediyor.yeşilimsi sarımsı kusuyor ne yapmalıyım bilmiyorum 3 gün jaka yapmadı onun sıkıntısımı acaba böyle bir durum yasayan varsa tavsiyelerinizi yazın ltf.

3 CEVAP

izmir_pet

Usuten kedilerim oldu kusma ishal ama veterinere goturmedim iyilestiler. Bilgim yok yaniltmiyim ama hergun igne agir gelebilecegini dusunuyorum acikcasi. Bilgisi olan varsa yazsin

izmir_pet

az az yedirebilirsiniz cok yedirmeyin bence. Ve yiyorsa yogurt gibi seyler iyi gelebilir. Mama agir gelebilir

Tşk.ederim tek umudum kedimde bişi çıkmaması