Kedime Yapabileceğim Acil Müdahale !

umut61

Merhabalar kedim fıstık 15 ağustosta sanırım hamile kaldı bugün kanlı su gibi akıntısı geliyor. veterinerim akşama doğru gelebileceğini söyledi iş kliniğe daha gelmemiş o gelene kadar ne yapabilirim. Kedim halsiz yatıyor.

5 CEVAP

zzAr

çok geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda iyi olur, keşke bir tavsiye verebilsem size ama durumla ilgili hiç bilgim yok. en kısa zamanda veterinerinerinze ulaşırsınız umarım

eylulozl

Eğer doğumda kediniz çok zorlanıyorsa vazelinli pamuğu vajina bölgesine masaj yapıp doğuma yardımcı olabilirsiniz karnına masaj yapmayı da ihmal etmeyin ama büyük ihtimal o kendisi yardımınıza gerek duymadan gece tek başına yapacaktır doğumu

umut61

Veterinere ulaştık, kedimiz maalesef 3 yavrusunu da düşürdü.

eylulozl

Çok üzüldüm umarım kediniz iyidir Peluş da doğumun başında bir yavru tam çıkacakken kendisi içeriye itmişti tekrar ama Allah'a şükürler olsun hepsini kendi başına doğurdu sonradan birini dışladı ama 5 tane yavru büyümeye devam ediyor

buse1deniz1

BENİMDE HİÇBİR BİLGİM YOK AMA BENCE BAŞKA VETERİNERLER BULUP ONLARDAN YARDIM ALABİLİRSİN UMARIM TATLI TATLI YAVRULARA SAHİP OLURSUN GEÇMİŞ OLSUN