Sokak Kedilerine Mama Onerisi

izmir_pet

aslinda benim iki sorum var. 1) bilgisi olan varsa sokaktaki kedilere ne verebiliriz acaba? 2) bi komsum var biraz yasli sayilir. Onceden sorun yoktu fakat suan uygun mama alicak. Oyle bildiginiz varmi kilosu 10-20lik

27 CEVAP

izmir_pet

Sadece tuz oranini bilmiyoruz ama hicbi mamada belirtmiyolar. Sokak kedileri icin bicok ucuz markadan guzel icerigi

Feronia

Ve oranı belirtilmemiş.

izmir_pet

tesekkur ederiz paylastiginiz icin. Cogunda icerik gizli burda acik en azindan bu fiyata bundan iyisi sanmiyorum

izmir_pet

Aynen oyle bakiyorum mamalarda en kaliteli dediklrrinde bile tuz oranlari yazmiyo malesef

Feronia

Güzel espri?

izmir_pet

pardon aro

Elifmuzeyyen

Ben de daha sonradan ogrendim burda yazinca

izmir_pet

bende arastirdim aynen yaa fiyattan dolayi tabi ama en azindan fiyatinin en iyisini bulabilirsek insallah. Bu arada aro bulamadim ben internette

izmir_pet

peki bide seyi merak ettim. Reflex i gecmicek fiyatlar capinda ondan iyisi ne olabilir acaba. Saatlerdir arastiriyorum bulamadim. Arastirdikca hepsi birbirinden kotu cikiyo. Evdekine reflex aliyodum bilmiyodum veteriner petshop ve biyer daha reflex bu fiyatlarin en iyisi demislerdi. Yeni yeni arastiriyorim bayagi kotu sanirim. Burda 1.5kilo 28tl. Asagi yukari o fiyati gecmicek sekilde ondan daha temizi var midir acaba

aysegunerr

@Feronia paylaşsanız güzel olur ben de merak ediyorum Aro nün içeriğini ^^

izmir_pet

ama sunu ogrrndim. Cok kokusuzsa tuz orani daha yuksek oluyomus. Tuz kokuyu aliyomus. Ve zaten hic tuz olmamasi da zararli diye okudum internette bilmiyorum

goody