Sokak Kedilerine Mama Onerisi

izmir_pet

aslinda benim iki sorum var. 1) bilgisi olan varsa sokaktaki kedilere ne verebiliriz acaba? 2) bi komsum var biraz yasli sayilir. Onceden sorun yoktu fakat suan uygun mama alicak. Oyle bildiginiz varmi kilosu 10-20lik

27 CEVAP

eltarcin

Tavuk, et haşlayıp verebilirsiniz, evde yaş mama hazırlayıp verebilirsiniz.. Bir çok seçenek var.
Mama olarak sizin için uygunsa Pro Choice önerebilirim. Onun haricinde Bonacibo, Mito vb. olabilir.

Feronia

Büyük paket makarnayı dalak, böbrek vs. sakatat suyunda haşlayıp etlerle beraber verebilirsiniz. Mama olarak da Aro olabilir.

izmir_pet

bana kizcaksiniz biliyorum ama her kediye pahali mama alamiyorum. Et turu seyler oldugunda veriyoruz zaten veya yiyebilcekleri yemeklerden. Ama sunu mersk ettim. Mito veriyordum fiyati uygun ve digerlerinden biraz iyi sanip almistim. Fakat tuz oraninin cok yuksek oldugunu ogrendim vicdan azabo cekiyorum

Elifmuzeyyen

Salam veya sosis ile de karıştırıp verebilirsiniz. 10 kedi falan oluyordu genelde ben 7 liraya salam aliyordum 800 gram falan. Keskinoglu veya banvit gibi markalar. Karıştırıp veriyordum tel sehriye veya arpa sehriye ya da makarna cesitleri eriste gibi. Cigerli pirincte yapilabilir. Cigeri haslayip suyunu cekmeye yakin piri c atip ikisini bir pisirince cok guzel yiyorlar. Mama aldik simdi yuzune bakmıyorlar..

Feronia

ProChoice Pro 38 Kitten alabilirsiniz kedi için. Köpek için de Bonacibo Puppy Lamb & Rice.

Aro'yu internette bulamazsınız markete özel olduğundan. Ben fotoğrafını çektim içerik ve analiz değerlerinin. İsterseniz paylaşabilirim soru açarak.

Feronia

Kurutulmuş kuzu eti (%30), buğday, pirinç (%15), buğday kepeği, hayvansal yağ (tavuk yağı), bira mayası, ciğer aroması, balık hidrolizatı, kurutulmuş şeker pancarı, vitamin ve mineraller, amino asit (taurin), peynir altı suyu tozu, tuz, keten tohumu, mısır gluteni.

3 kilo 19 TL

10 kilo 60 TL

Feronia

Burada milletin öve öve bitiremediği N&D de tuz içeriyor.

izmir_pet

kilosu 10-20tl civari drmek istedim

izmir_pet

pakette baktim tuz orani yazmiyo. Tuz oranlari hakkinda bilginiz varmi acaba

izmir_pet

internette arastirmaya calisiyorum ama o kadar cok mama varki. Fikir alip bunlari arastirmayi dusundum. Reflex peki mito vb 8-10tl liklerden farki varmi acaba biraz daha iyi midir az cok

izmir_pet

soruyu eksik yazmisim sokaktakilere ne verebiliriz derken mama olarak sormustum yazmayi atlamisim

Elifmuzeyyen

Mama da enjoy ve paw pawdi. Enjoyu paw paw a gore daha cok sevdiler sanki ama yine mamayi sevmiyorlar belki de mamayla alakalidir markayla bilemiyorum..

izmir_pet

Cok tesekkrler cevaplar icin ama ben eksik yazmisim. Ne verebilirim derken mama olarak demistim." Enjoy paw paw ero " bunlarin tuzu mitodan az midir acaba bilginiz varmi

Elifmuzeyyen

Aro'yu ben duymadim ama burda mama konusunda gercekten bilgiye sahip kisiler var iceriklerini biliyorlar kiyasliyorlar. Enjoy ve paw paw da pek iyi değilmiş açıkçası. Tuz oranini bilemiyorum ama

Feronia

Aro Metro'nun kendi ürünü. İçeriği saydığınız diğer mamalara göre daha iyi ve fiyatı çok uygun.