Kediniz Sizinle Birlikte Mi Uyuyor

ezgiyalim96

merhaba benim kedim geceleri çok hareketli oluyor o yüzden de uyurken odama almıyorum sizler ne yapıyorsunuz merak ediyorum cevap yazarsanız sevinirim

6 CEVAP

benimkide öyleydi ama uyuyomuş gibi yapınca sıkıldı ve ayak ucuma yattı bence sende öyle yap

Akitamaya

Benim köpeğim var bizden ayrı yatmak kesin öyle yapabilir

dediği gibi onunla ilgilenmezsen o da yatar benimki de aynı şeyi yapıyor

melike2

Benim kendim de benimle birlikte uyuyor başlarda beni hiç uyutmuyor du sürekli ilgi ve oyun istiyordu ama alıştı artık gece uykularına

Akitamaya

Hem kedi de köpek gibi

bizde hep beraber uyuyoruz. asla biz yatınca başka bir yere yatmaz, yatıldıysa hemen yerini alır :)