Friskies İdrar Yolu Hastalıkları

TarcinBey

Uyarıdaki bilgi doğru mudur böyle bir ihtimal var mı? Kimisi whiskasla aynı muameleyi yapıyor kimisi çok ovuyor. Kedim her mamayı yer ama bu mamayı bayila bayila yediği tek mamadir. Tabi içeriği vs de önemli hastalık yapıyor mu

3 CEVAP

Sedanurdrl

idrar yolu enfeksiyonu ve kumuyla çok uğraştım kedim kısır erkek, ve bu hastalık gerçekten çok dikkat gerektiren ayrıyetten erkek kedilerin çoğunluğu bu hastalığa yakalanıyor. 1. asla market mamaları ve ıslak mamaları kullanma ben marketten felix mama alıyordum o bile tekrardan başlattı.2. üriner mamaları arada kullanmakta fayda var çünkü normal mamalarda fosfor , kalsiyum ve magnezyum oranları yüksek bu kedide kum yapıyor sancılı süreçler başlıyor. ben arada sanabelle urinary kullanmanı tavsiye ederim ıslak mama olarakta arada plaisir urinary kullanmalısın... keinde enfeksiyon yada kum olması gerekmiyor arada kullan önlemi al...

izmir_pet

neredeyse mamalarin hepsinin bircok zarari var. Bu mamanin ben de oyle zararlarini okumustum buna benzer seyler. Dogrudur saniyorum

Duygunur

Friskies'i benim gittiğim veteriner de çok kötülemişti.