Kopeklerde En İyi Yavru Kacin Yavrudur

Ayberk96

Yavru kopek alirken kacinci yavru en iyisidir

14 CEVAP

guineapigela

Sey degilmi bu eskiden insanlar atiyorum 5. ogullarini kral filan yaparlarmis

guineapigela

Cok sacma bir soru sahiden.

guineapigela

Katiliyorum elifmuzeyyen Boyle bir dusuncede olan bi insan hic almasin daha iyi

Ayberk96

Resim açıklamasını girin

onurhhn

Böyle bir kıyaslama mı varmış? Kaçıncı yavru derken anlamadım

Elifmuzeyyen

Sizin için cevap veriyorum 0. yavru yani hiç almayın olur mu

cakil19921

Bence sorunuz anlamlı sormamissiniz ondan herkes tepki vermiş ama son doğdu diye diğerlerinden farkı olmasına gerek yokk

izmir_pet

Evt belki farkli bi anlami olabilir ama her ne olursa olsun pazardan karpuz secer gibi mi seccez yani? Hangisi daha iyidir falan.. Acikcasi bana cok hos gelmedi bilmiyorum. Keske daha acik yazsaymissiniz

Feronia

Şaka falan mı?

Elifmuzeyyen

Ne sorulduğunu anladik merak etmeyin okuduğumuzu anlayabiliyoruz. Bir şeyi sormanin bir suru farkli yolu vardir. "Sahiplendiğim yavru digerlerinden çok küçük. Onun som yavru olduğunu düşünüyorum/ onun doğan son yavru olduğunu biliyorum. Biraz daha özenli bakip yaşıtları gibi kardeşleri gibi normal kilosuna dönmesini istiyorum. Neler yapabilirim?" deseydi kimse de bu tepkiyi vermezdi. Yazilan ne peki "yavrularda kaçıncı köpek en iyisidir?" ne yazilir bu soruya. Linc hakaret ve saygisiz davranmakla olur. Kimseye hakaret etmedim saygisizca davranmadim. Dikkat edin biraz yazdiklariniza

guineapigela

Beyefendi sizde soruyu oyle bi sormussunuz ki tepki gostermemek mumkun degil keske yaptiginiz yorumu oraya da yazsaydiniz yanlis anlasilma olmasaydi

goknur

Soru sahibinin sormak istedigi seyi ben sizlere aciklayayim! Kopeklerin son dogurdugu yavrular genellikle olurlermis yeni dogum yapmis olan bir kurt kirmasi ve 4 yavrusuna bakmistim sahibi gelinceye kadar ortalama 20 gun civari. Kendisininde bu endisesi vardi dogum yaparken yaninda degildim acaba hangi yavru son yavru ona gore onu biraz daha ozenle besliyelim cok korkuyorum olmesinden diyordu. Sanirim soru sahibide bunu kastetti.

Ayberk96

Yeni dogan rotweiller sahiplendim ve sahiplendigim yavru son dogan yavru kardesleriyle arasinda en ufagi ve gozle gorulur fark var oyuzden sordum bu soruyu

Daha soru sahibinin niyetini anlamadan linç etmişler yorumlarda. Bunun da adını bilgi alışverişi koymuşlar.