Kopeklerin Kedi Mamasi Yemesi Sağlikli Bir Şeymidir

guineapigela

????? Sokakta kedilere verdigim mamalari kopeklerin yedigi gorup duruyorum onlar icin ayri mama birakiyorum kopek mamas ama yinede kedi mamasina gidyorlar neden boyle yapiyolarlar ve yerlerse bi zarari olurmu

2 CEVAP

Eschu

Bende de böyle oluyor kedilerin mamalarını verip sonra köpeklere gidiyorum mamalarını vermek için ama benim peşimden gelip kedi maması yeme derdine giriyorlar.Bende tek bizimkiler yapıyor sanıyordum

izmir_pet

Kedi mamalarinin degerleri daha yuksek. Tabi daha cok seviyolar ama surekli yendiginde zararli