Kedim Van Kedisi Mi Ankara Kedisi Mi?

bappatan

Daha yavru olduğu için ayırt edici özellikleri uygulayamıyorum

2 CEVAP

kedipatisii

http://www.fatkitten.com/436-2/

Ben burdan kendi kedimin ankara oldugu sonucunu cikardim fakat kesin şeyler değil bence. Kırma olabiliyorlar. Genelde uzun tüylü ve çekik gözlüyse ankara kedisi oluyor. Van kedileri biraz daha toplu ve kısa tüylü oluyorlar. Sizin kedide benim kedime çok benziyor ankara diye dusunuyorum.

onurhhn

kısa tüylü bir ankara kedisi kırma ama anne ankara baba sarman olabilir mesela