Kedimi Yeni Gelen Yavru Kediye Nasıl Alıştırabilirim?

eylemcaliskan

Öncelikle herkese merhaba. 1 yaşında bir oğlum var. Geçen günlerde bahçede çenesi kırılmış yavru bir kedi buldum ve ameliyat ettirip eve aldım. Maalesef birbirlerine alışmaları için hiç zaman yoktu çünkü yavrunun durumu çok riskliydi. 3-4 gündür birlikteler ama kedim hala yavruya tıslıyor. Mümkün olduğunca aynı ortama sokmak istemiyorum çünkü yavrunun ağzında hala tel var, bir zarar gelmesinden korkuyorum. Önerilerinize açığım. Çok teşekkür ederim

3 CEVAP

Cansuus

Bizim minikler de öyleydi birbirlerine tısliyordu. Şimdi birbirlerine aşıklar

Cansuus

Zamana bırakın müdahale etmeyin tanissinlar

Cansuus

Bizim minikler de öyleydi birbirlerine tısliyordu. Şimdi birbirlerine aşıklar