Sahiplendigim Rotweiller Yavrusu Son Son Dogan Yavru Kardeslerine Gore Minik

Ayberk96

İlerde de cusse farki olur mu fotoda 2. Ayinda

4 CEVAP

cakil19921

Olabilir emin olun zaten birden kilo alicaktir bende aynı durumu Kedim'de yaşamıştım öbür kardeşlerine göre küçüktü ama şimdi onları geçti yaş kanatla besleyin h

cakil19921

Mama

izmir_pet

ben sokaktan iki kardes kedi sahiplendim. Biri digerinin yarisi kadardi. Son doganmis. Gozleri de kor kalmis. acliktan olceklermis artik. Ona ragmen suan abisinden cok daha kocaman tombisss bisey oldu:)

izmir_pet

bi fark olcagini sanmam ben