Lütfen Bakın ???

uyuyankedi

merhabalar ben kedimin yanına başka bir kedi almıştım. fakat diğer kediyle hiç anlaşamadı. zorunlu olarak gönderdik . şimdi eve bir köpek aldım. olayın garip tarafı köpeğimizi çok seviyor . ona masaj yapıyor , mırlıyor onunla yiyor onunla içiyor . açıkcası onu çok seviyor . acaba köpeğimin ırkını söyler misiniz ? aynı zamanda nelere dikkat etmem lazım ?

5 CEVAP

Bulut18

Çok sevecen ve av köpeği

minnoskoss_123

Ben ya rottweiler ya da doberman yavrusu diyorum. İnşallah kedinizle araları bozulmaz. Mutluluk dileklerimle...

Bulut18

Bu köpek beagle kırması olduğunu
Düşünüyorum internete yazın görürsünüz görsellerde

gelincik-219

Rottweilera benzeyen çok da şirin olan bir melez

sdfkllli

avusturya tazisina cok benzettim google dan bi gorsellerde karsilastirma yapin . benim eskiden ki kopegime benziyor.