Siteden Alisveris

Bc3431

Bu siteden 4 gun once mama siparisi verdim.arayip onayladilar.nd marka mama.bugun aradigimda ise tedarik edemediklerini soylediler.kedim mamasiz kaldi.gidip baska marka mama alabildim

3 CEVAP

Bc3431

Ben ilk kez istedim ondada boyle oldu.

Bc3431

Ama benim istedigim mama 1.5 ay sonra ulkeye girisi gerceklesicekmis.petshopa gittigimde oyle dedi.sitenin sucu olmayabilir.fakat neden bekletiyorlar

minnoskoss_123

Aynışeyi bende yaşamak istemiyorum ama eğer sizde böyle bir şey yaşadıysanız yazın lütfen (Bu site ile ilgili)