Yuva Bulalım Hep Beraber

Infernus

Arkadaşlar bu yavrumuzun durumu şu an gayet iyi. Dikişleri alındı. Hoplayıp zıplıyor, oyun oynuyor, çok iştahlı ve aşırı uysal. Bu kadar badireyi atlattıktan sonra yaşama sıkı sıkıya sarılmış durumda. Bizler de onun bu azmine destek olalım ve sokakta bırakmayalım. Sıcacık bir yuvası olsun. Kuyruğundan dolayı sokakta yaşama şansı zor. Köpeklerden vs. kaçamaz. Mümkün olduğunca tanıdıklarınıza sorarsanız; twitter,instagram ve facebooktan paylaşabilirseniz çok mutlu olurum. Konuyla ilgili ayrıntıları bana veya ilan sahibine sorabilirsiniz. Teşekkür ederim şimdiden. Hadi görelim petlebi ailesinin gücünü.

totoro tavşanı gözlü siyah meleğe yuva

https://sosyal.petlebi.com/yuva-ariyor/123757-ayi-yavrusuna-benzeyen-yesil-gozlu-yavru-kediye-acil-yuva-araniyor

3 CEVAP

aleyn

diğer platformlarda da paylaşmışsınızdır eminim ama iki instagram hesabından pek çok sahiplendirilme yapıldıgını görüyorum linkleri veriyorum mesaj atabilirsiniz. ben bilgisayardan kullandıgım için mesaj atamıyorum:

kedikral

vetyonca

Infernus

Teşekkür ederim Aleyna. İleteyim arkadaşıma

Infernus

İstanbul içi sahiplendirme yapılacaktır. Bu arada takip şartıyla sahiplenecek kişiye bebeğimize uzun bir süre yetecek kadar mama yardımı ve bakımı ile ilgili danışmanlık yapacağım.