Ne Zamandan Beri Petlebı Kullanıyorsunuz?

guineapigela

(Merak sorusudur :) )Ornegin 1 yildan beri , 3 aydan beri gibi cevaplar verebilirsiniz benim 2 bucuk sene filan oldu galiba

11 CEVAP

Dilo80

Yeni katıldım aranıza sormak istediğim bir sürü şey var ama genelde herkes okuyucu galiba pek cevap veren yok gibi

onurhhn

çok olmadı genelde okuyucuydum :)

cakil19921

4 5 aydır galiba

Feronia

2 yıldır yaklaşık olarak.

zuhall

Kedimi sahiplendigimdem beri, 1 yili biraz gecti.

ismailfigen

İkinci kedim lilayı buradan sahiplendim. O günden beri kullanıyorum. Keşke herkes sadece okumak yerine paylaşımda bulunsa :)

Alicveben

1 buçuk ay daha yeniyim

smgbkrccc

Bende 1 ya da 1.5 aydır buradayım daha yeniyim :))

guineapigela

Humm. Hosgeldiniz o zaman:)

izmir_pet

Bende yeniyim bikac hafta belki bi ay

Sedef2626

Dun siparis verdim hala tedarik ediliyor yaziyor ne zaman kargoya verilirki