Kedilerde Aşı Tarihi Gecikirse Ne Olur?

ebraruyanik

Kedimin aşı tarihini yanlış biliyormuşum karneye bakınca 4 gün geciktiğini fark ettim herhangi bir sorun olur mu?

4 CEVAP

srplzngl

merhabalar, hangi asi olduguna bagli aslinda. eger ayni asinin ikincisinin tarihi gecmisse ilkinin etkisi kalmiyor diye biliyorum.

ebraruyanik

Merhaba, maalesef kist aşısı gecikti

Sahsimuhterem

parazit aşı değil iğne zaten üstelik gecikmesi diye bir sorun yok yurt dışında asla parazit tedavisi parazit olmadıukça yapılmaz öyle 2-3 ayda bir rutin şeklinde devam etmez yani bizdeki gibi dolayısı ile sisin tabirinizle onlar yıllarca gecikiyorlarmı tabiki hayır:)

srplzngl

parazit asisinin gecikmesi sorun olmaz, ev kedileri icin hic olmaz :)