Pekingese, Pug Ya Da Chow Chow Cinsi Köpek Sahiplenmek İstiyorum

caglaatemiz

Merhabalar ben Pekingese Pug ya da Chow Chow cinsi bir erkek köpek sahiplenmek istiyorum sitede genel olarak bu cinsde ki köpeklerden bulamadım ev de bakıcağım için küçük ırk bi köpek almalıyım ki hayvanı da rahat ettiriyim bu cins köpeği olan kişiler yorum yaparsa sevinirim köpeklerini nerden nasıl sahiplenmişler nerelerden sahiplenebilirim ve bakımları nasıl yorumlarsanız sevinirim şimdiden çok çok teşekkürler

8 CEVAP

fenerrsena43

Facebokta ücretsiz pet sahiplendirme sitesi var oraya baka bilirsiniz yavru pek olmuyor ama genede bi bakın sitedeki köpekler sahiplendirme sözleşmesi ve kısır değilde gelde kısırlaştırma şartı ile veriliyir ve takip ediliyor ------ chow chow cinsi büyük oluyorlar

caglaatemiz

facebookda ki pet sahiplendirme sitesinin linkini atabilir misin rica etsem ?

fenerrsena43

Atılmıyor denedim

aybike

Bu bakmak istedigin kopekler petshoplarda ucuk rakamlara satildiklari icin ucretsiz bulabilecegini sanmiyorum.

Ücretsiz bulman çok zor en pahalı ve değerli cinsleri sıralamışsın :)

busraturk

Pet arkadaşa bakabilirsin

Akitamaya

Ben size PUG ve CHOW CHOW almanızı tavsiye etmiyorum.

Ben özellikle pug ı tavsiye ediyorum. Apartmanımız çok sorunlu olmasına rağmen hiç şikayet gelmiyor çünkü kızım hiç havlamıyor genelde puglar bu şekilde. Ben ev arkadaşmla tartışnca 2 dk ya biri zile basar. 4 aydır kızımın varlığını apartmanda karşı komşudan başka kmse bilmiyor o da sevmeye geliyor zaten :) pug ın eğitimi zor diyenler var şahsen ben 15 dk da merhaba otur yat beş kardeş komutlarını öğrettim. Her biri için ayrı 15 dk tabi. Günde 15-20 dk egzersiz yapıoruz. 2 günde tuvaletini nereye yapacağını öğrendi. Yalnız tek sıkıntı obez olmaya yatkın olmaları o yüzden mama gramajına dikkat. Not olarak horluyor :D