Kedi Mama

Bc3431

Veterinerde n d marka mama kalmamisti 1.5 ay ulkeye girmiycekmis....onun yerine happy cat tavsiye ettiler onu aldim fakat kedim az yiyor yeni mamadan

3 CEVAP

Gul36

N&D yerine Happy Cat mi? N&D ülkeye girmeyecek miymiş? Şu anda bu sitede ve diğer sitelerde tazelik garantili N&D mamalar bulunuyor, keşke veterinerden almasaydınız. :/ Bir de yeni mamayı eskisiyle karıştırmadan direkt mi verdiniz?

Bc3431

Bu siteden istedim once nd yi.tedarik edemiyoruz dedi

Gul36

Acaba ben Başka sitelerde mi görmüştüm bilemedim. Ama eminim tazelik garantili veren yerler olduğuna.

Her neyse, eski mamanızla yeni mamanızın kalitesi karşılaştırılamaz bile . Eğer mümkünse eski mamanızdan alıp devam edin. Zaten bir mama bitince direkt olarak yeni mamaya geçiş yapılması hiç sağlıklı değil.