Kanlıı İdrarrr

fatmanuur42

merhabalar kedim pembe idrar yaptı veterinerimizin yurtdışında başka veterinere götüremiyorum uzak. cumarteis dönücek veterinerim suyu çok içince kanlı idrar yapmıo ama mesela gece az içince sadece sabah yapıyo nolur cumartesiye kadar yapabiliceğim bişey söyleyinn nolurrr

4 CEVAP

fatmanuur42

kedim 2 yaşında dişi nd kısır mama kullanıyorum

izmir_pet

hic bilgim yok cok gecmis olsunn

betulaltundal

Veterinerinize telefonla ulaşma şansınız varsa arayıp sorun, eğer yoksa başka bir veteriner numarasına ulaşıp sorun en iyi onlar söylerler. Belki bu durumun birçok sebebi vardır ve yapılmaması gereken bir şey yaparsınız buradan verilecek tavsiyelerle. Çok geçmiş olsun umarım önemli bir sorunu yoktur.

fatmanuur42

çok teşekkür ederimm inşallaah :(