Disi Mi? Erkek Kopek Mi?

Surasena

Ben disi istiyorum fakat ailem bundana degil sizce.

33 CEVAP

erhankaya

dişi al dişiler sahiplerine erkeklerden daha sadıktır. hem erkek köpek gibi olur olmaz yerlere iz bırakmak için çiş bırakmaz;)

Phentos441

Disi alma bence sokak köpeğiyle falan ciftlesirse yavrularla uğraşmak zor olur

Pinar5504

dişiler daha korumacı olur eğer kısırlaştırırsan yavru derdi de olmaz

ilknrdaisy

3 dişi kopek sahibi olarak söyleyebilirim ki kesinlikle dişi köpek!, çok daha sahiplenirler daha sadık olurlar, erkek köpekte baktım ama erkek köpekler dürtüleri gereği biraz daha özgür ruhlu oluyorlar

Pet_deniz

Erkek en mantıklısı

FParadox

Dişi daha sadık olur, kullanım amacınada bağlı bahçe vs bekçi köpeği olarak kullanacaksan erkek köpek tabiki.. Kısırlaştırmaya şahsen karşıyım yavruları ticari amaçlı değilde köpeğine mama karşılığı sahiplendirebilirsin veya güvendiğin tanıdıklarına

fenerrsena43

Dişiler kızan döneminde erkeklerden daha az kaçma sorunu olur

Sinemsf

Dişi daha sadık oluyor diyorlar, her canlının farklı özelliği vardır ama bende dişileri daha çok seviyorum

MeteH

Köpek eğitimi ile ilgili; yalayıp yutman gereken 3-5 kitap var. Sorumluluklarını,yapman gerekenleri, pardon yıllarca yapman gerekenleri önce incele. Irklar hakkında bilgi edin. orta boy, büyük boy, küçük boy, ırk mı istiyorsun karar ver. sonra cinsine karar ver. Nedenler kişiye göre değişebilir. Çoğu insan erkek çi , Ben çoğu ırk da, dişi severim. Bisiklet almak gibi değili. Çocuk sahibi olmak gibi. bir olay bu. Bu yüzden bir çok insan da cinse önem vermez.

buse1deniz1

EN MANTIKLISI YAVRU KÖPEK İSTERSEN DİŞİ YAVRU İSTEMESEN DERSEN ERKEK

Dila2003

yavru istersen dişi al istemezsen dişi al

Dila2003

pardon erkek al

zeynepozcan

dişi daha sadık olur erkek sahibini mnemsemez gibi şeyler doğru değilköpeğin dişide olsa erkekte olsa ona kendini sevdirdiğin müddetçe sadakat,itaatkarlık gibi şeyler hep aynı olur

sevenaelif

Bncede dişi al dişiler daha korumacidirlar

bal

Kesinlikle disi diyorum