Birden Sevdirmemeye Başlayan Kedi?

Elifffss

Arkadaşlar bahçede baktığımız üç yavru kedimiz var dört aylıklar.Bir erkek iki tanesi de dişi.Dişilerin biri çok yaramaz ve kendini sevdirmeye bayılan bir kedi.Bir tanesi daha çekingen ama o da alıştı bize.Erkek olan da rahat ama aynı zamanda uysal.Normalde hep seviyorum okşuyorum onları bugun beraber gene uyuyorlardi uyanmıstı erkek olan sevdim ilk basta tepki göstermedi ama sonra sürekli sevmeye calistikca pati attı dokundurtmadı kebdine yanlis bisey de yapmadım neden olabilir cok üzüldüm

7 CEVAP

ismailfigen

Kediler şahsına münhasır hayvanlardır. İnsanlar bile her zaman aynı ruh hali içinde olamazlar. O an öyle davranmak istemiş olabilir. Davranış sürekli hale gelmeden yorum yapmak güç. Evde beslediğimiz kedilerimiz bile durduk yere atar yapabiliyor :)

izmir_pet

o an onu istememis olabilir. Veya oyun amacli yapmis olabilir. Sorun yoktur:)

Elifffss

Ben de oyle dusundum hani uykudan uyandı birden sevdim diye istememis olabilir diye ama sonra bugun bir kac kere gittim yanına gene aynını yaptı ondan üzüldüm yani yanlis bir hareket mi yaptim diye.Saolun verdiginiz cevap icin :))

Elifffss

Dogrudur aynen öyle ama hep böyle davranırsa diye korktum

mayacat

Kedilerin ruh hali surekli degiskenlik gosteriyor birgun sevgi doluyken obur gun kabuguna cekilebiliyorlar uzulmenize gerek yok o gunlerde yalniz kalmak istemis olabilir

Elifffss

???

izmir_pet

kedilerin sagi solu belli olmuyo. Her an farkli biseyden hoslanip hoslanmayabiliyolar :)