Arkadaşlar Merhaba Mama Konusunda Bana Yardımcı Olurmusunuz ?

Bayraktar39

Anket

Royal canin
(7 oy)
Happy cat (tahılsız)
(2 oy)
Felicia
(1 oy)
Toplam (10 oy)

2 aylik kedim icin mama konusunda karar veremiyorum seceneklerim sunlar arasında kaldim.
Happy cat (tahilsiz)
Royal Canın
Felicia
Hangisini önerirsiniz ?

7 CEVAP

kedipatisii

Sanabelle öneririm. Şu an bende dört aylık kedime veriyorum ve royal canin gibi markalardan içeriğinin daha temiz olduğunu düşünüyorum. Bunun disinda her ne kadar benim kedim sevmesede brit care oldukça iyi bir mama.

Minnakpatipuki

Merhaba. Benim benim tekir cinsi 2 aylık kedim var yeni yeni kuru mamaya geçiyoruz. Veteriner prochoise markasının yavru kediler icin olan mamasını önerdi. Fakat feliciayıda muadili olarak göstermişti.

Bayraktar39

Mudaili dediginiz esdeger mi demek istedi acaba

minnoskoss_123

N&D Harika bir markadır. Eğer bütçenizi aşmazsa onu alabilirsiniz. Ayrıca tahılsızdır.

dorukhanalev

Hiç biri değil. Brit Care sanabelle ND Profine.

Bc3431

Nd kitten tavuk ve narli.maddi durumun iyi ise

Bc3431

Benim mia cok seviyor.sizinkini bilemem ama kaliteli mama