Balkon İçin Kedi Ağı

kedipatisii

Onuncu katta oturuyoruz ve bu yüzden balkonu açarken çok tedirgin oluyorum. Balkano takabileceğim sağlam bir ağ arayışı içindeyim. Daha önce kullanıp memnun kaldığınız var ise link atarsanız sevinirim. Bunun dışında ne gibi önlemler alabilirim? Pencerelere sineklik taktırma konusunda ailemi ikna edebileceğimi sanmıyorum çünkü kediye daha yeni yeni alışıyorlar.

1 CEVAP

ismailfigen

Balkon demirleri boşlukluysa çarşaf korkuluk yapabilirsiniz. Ankara kedilerinin kuş tutmak için balkondan uçtuğu çok olmuştur. Dikkatli olun. Düşerse ölmese bile felç kalması bir ömür vicdan azabı çekmenize neden olabilir. Gerekli önlemleri alın.