Acilll

Mehdi3465

İlk defa internet üstünden kedi maması sıparısı verdim ama hiç dikkat etmedim mamaya benım kedi 4 aylık bi yawru ama benım yanlışlıkla ıstedıgım mama kısırlastırılmıs mama dıyıyor mamayı açtım sonradan dıkkat ettım farklı bi mama olduğunu şimdi ne yapmam gerekiyor nasıl degıstırebılırım bu arada petlebi sen aldım sımdıden teşekkürler

1 CEVAP

ismailfigen

Yavruya özel kitten mamalar var onlardan alıp karışım halinde verebilirsiniz. Çöpe gitmesinden iyidir. Çok telaş yapmayın. Sokaklardaki kedi yavruları çöplerden bulabildiklerini yiyerek hayata tutunuyorlar. Kediler dirençli hayvanlardır. Ama içiniz rahat etmeyecekse dediğimi uygulayabilirsiniz. 5kg daha kitten mama alın size bu 10kg lık karışım 6ay yeter zaten :)