Hamile Kedi Maması

sinza

Merhaba, N&D kullanan kedimiz hamile kaldı; hangi mamaya geçelim, tecrübelerinizi ve önerilerinizi bekliyoruz?

5 CEVAP

ismailfigen

Zaten kaliteli bir mama kullandığınızı belirtmişsiniz. Düşük tahıllı kullanıyorsanız tamamen tahılsıza geçiş yapmanızı tavsiye edebilirim. Hamile kedinizin protein ihtiyacı artacaktır. Bu yüzden orijen ve acana gibi farklı markalar da denenebilir.

aleyn

yavru kediler için olan mamalar aynı zamanda hamile ve emziren kediler için de kullanılır. nd den memnunsanız yavru mamalarına geçebilirsiniz.

sinza

Teşekkürler;
N&D Balıklı ve Portakallı Tahılsız Yetişkin Kedi Maması kullanıyoruz 10kg paketi yakın zamanda açtık; bu süreçte (doğum öncesi - sonrası) mama değişikliği yapmamız gerekir mi?

zuhall

Mama degisikligi yapmayip ek olarak yas mama takviyesi yapabilirsiniz. Schesir,gimcat shiny cat,naturea, animonda carny gibi. Yavru kediler icin olanlardan alirsaniz daha iyi olur.

guineapigela

Royal caninin babycat mamasina gecebilrisniz hamile kediler icin