Tüy Dökülmesi Var Uyuz Mudur?

Az önce veterinere götürdüm kızımı ve sırt kısmında ufak bir bölgede dökülme gördük kaşıntısı olmuyor ama ara ara ağzını oraya götürmeye çalışıyor 1 haftadır olan bi durum ilk zamanlar hiç yoktu şimdi sanki kaşımaya çalışıyor veteriner ilk olarak mantar veya uyuz olabilir dedi ama ne bir kabuk var nede su toplamış yara sadece tüy dökülmüş ne olabilir uyuz gibi birşeymidir merhem almalımıyım korkuyorum lütfen bilen yaşayan varsa yazabilir mi?

1 CEVAP

Sıkıntıdan kurtulamadık ve etrafımda bilgili kimse yok küçük Bi yerde yaşıyorum ve veteriner de 2 tane 1 i zaten pitbull diye kabul etmiyor diğeri de biraz yeni ve güvenemedim açıkçası