Yardım Eder Misiniz:'(

daisyrain

Merhaba,öncelikle rahatsız ettiğim için kusura bakmayın.Kedimle ilgili zor bir durumdayım.2 gündür sürekli uyuyordu ve hiçbirşey yemiyordu.Bugün veterinere götürdüm,sarılık teşhisi kondu ve organ yetmezliği başladığını söyledi.Bugün ki tedavi masraflarını ancak karşılayabildim.Maddi desteğe ihtiyacım var.Belki iyi insanlar olur.Gerçekten zor durumdayım.Yinede teşekkür ederim.

6 CEVAP

cakil19921

Yani insallah biran once bulursunuz yardim kıyamam

daisyrain

Teşekkürler,umarım

Bilgos

hangi organı? çok geçmiş olsun inşallah bulursunuz. :((((

izmir_pet

ben calismiyorum o yuzden yardim edemiyorum yaa cok uzuldumm. İnsallah bulabilirsinizz. Cok gecmis olsunn

daisyrain

Oraya gelen bir doktor soyledi detayli bilemiyorum ama gercekten kritik durum,her an agliyorum cok moralim bozuldu

daisyrain

Cok tesekkur ederim iyi dileginiz icin