Evde Köpek Besleme

batuhan1110

evde golden retriever türünde bir yavru beslemek istiyorum tuvalet eğitimi nasıl olur ve köpek yavrusunu apartmanda beslerken sıkıntı çıkartırmı alıcağım yavruya kimlik çıkartıcam

2 CEVAP

aybike

Goldenler cok tuy dokuyor bunu oncelikle bilmelisin..tuvaleti icin ginde 2 kere sabah aksam asagiya indirirsen sorun olmaz.indiremiyorsanda balkona alistirabilirsin.tam bir oyuncu cok akilli bir cinstir.ama evde beslemeyi birkez daha dusun derim ben denedim zor oluyor buyuk kopekler icin.ben bahceli yere tasindim sirf bu yuzden.sevgiyle kal..

aybike

Ayrica sahipli kopekler zaten kimlikli oluyor vunku asilarini yaptirman gerek sahlikli olmasi icin.apartman yonetiminde kopek beslenemez demiyorsa sorun olmaz e tabi bide havlama olayi olacak evde kosturma olacak.bunlarin hepsini goz onunde bulundur.hayvan sahiplenmek buyuk sorumluluk ve ilgi ister.