Kız Kardeşlerin Cinsi Ne? Kimliklerine Yazılacak...

ayvzslymn

Cinslerini merak ediyorum

13 CEVAP

izmir_pet

Cinsini bilmiyorum ben ama massallah cok tatli yaaa :))

ayvzslymn

Teşekkür ederim anneleri Norveç orman kedisi babaları Scottish fold veterinere gittik tekir galiba bunlar dedi kimliğe sen yazarsın dedi. Anlayamadım ben de ne yazsam. Tekir görmemiş olsam tekir diycem alakası yok bence

izmir_pet

Bence de tekir dgl ya. Belki karisik melezlik vardir ama tekir diyemeyiz

guineapigela

Cinsini tam cikaramadim ama tekir olmadigindan cook eminim

ayvzslymn

Kimse önemsemedi

ismailfigen

Araştırmak lazım iki cins çiftleşmesinden dünyaya gelmişler dediğinize göre. İnternette norveç orman ve scottish kırmaları hakkında bilgi vardır. Yabancı sitelere de bakmanızı tavsiye ederim

ismailfigen

Aslında scottish olsa kulaklarda hafif büküklük görülebilirdi, ancak norveç genleri oldukça baskın gelmiş de olabilir. Ya da babaları scottish değil de british olabilir. Ama görünümleri norveç orman kedisi gibi. Bence öyle demenizde bir sakınca yok

sdfkllli

uzun tüylü nebelung cinsine çok benziyor

Alicveben

Sibirya kedisi yada mavi rusa benzettim

baileynarn

Bence british longhair , norveç orman kedisi yada chincilla olabilir

izmir_pet

chincilla olamaz da anne babasini soylemis. İkisinin karisimi ama ne denir acaba :)

izmir_pet

Norvec scottish diyelim :)

Friolero

Çok tatlılar ve isimlerine de bayıldım "mona lisa" :)

bence de norveç orman.