Kedimin Cinsi Ne Acaba

Bc3431

Kedimin irkini tam olarak bilmiyorum.

8 CEVAP

Bc3431

Senden izin almam birader

minnoskoss_123

@onurhhn herkes istediği soruyu uygun bir şekilde sorabilir. Buna site sahibi bile karışamaz. Tabii eğer soruda kurallar çiğneniyorsa karışabilir. Ama burda öyle bir durum olmadığı için lütfen insanları yargılamayın yada sorgulamayın. Bu büyük tepki oluşturabilir. Ayrıca sizi yanlış anlayıp şikayet edebilirler.

onurhhn

Neden bu konuda düzenli olarak başlık açıyorsunuz :)

Bc3431

Emin olmak icin.site sahibimisin yasakmi

onurhhn

Evet site sahibiyim. Yasak.

ayvzslymn

Van kedisi ve scottish gold melezi gibi duruyor

baileynarn

Bence kedinizin cinsi scot . Tüyünün uzunluğuna pek takılmayın . Aynısından bizdede vardı . Malesef hayatını kaybetti. Şuan lady adında başka bir kedim var :)

ayse1310

Scotish fold.