Arkadaslar Kuduz Askısı Hakkında Bilgilendirme Amaclı

cakil19921

Normalde kuduz askısı 70 TL ve ustu bir maliyete neden oluyor lakin ben Hatay Antakya yasıyorum Hatay tarım İl mudurunde kendinizin karma asılları bittikten sonra ben kuduz orda yaptırıyorum iki kedimin kuduz askısı sadece 5 TL verdim yanı bir kuduz askısı bana 2 bucuk TL oldu tabi bu cevrede hayvan besleyenler duyuru ama berki baska sehirlerde yapılıyordu bu uygulama

17 CEVAP

cakil19921

Aynen yani vetenniner vetenniner değişir tabi ki bazı vetenniner LED umursamaz sadece ben maddi olarak karşılamaktadır durumda olanlara bir örnek verdim ben bu 2 kez gürültüsü hiçbir şekilde sorun yaşamadım

cakil19921

Yani bence kendiniz Berki kuduz aşısına karşı bir tepki vermiştir vücudu genelde karma aşklara ateş görülür