Arkadaslar Kuduz Askısı Hakkında Bilgilendirme Amaclı

cakil19921

Normalde kuduz askısı 70 TL ve ustu bir maliyete neden oluyor lakin ben Hatay Antakya yasıyorum Hatay tarım İl mudurunde kendinizin karma asılları bittikten sonra ben kuduz orda yaptırıyorum iki kedimin kuduz askısı sadece 5 TL verdim yanı bir kuduz askısı bana 2 bucuk TL oldu tabi bu cevrede hayvan besleyenler duyuru ama berki baska sehirlerde yapılıyordu bu uygulama

17 CEVAP

Ecerana

Bn konya da 30 TL ye yaptırdım üstelik veterinerimiz evimize kadar geldi iş yerine çok uzak olmadığı içinde yol ücreti almadı belediye veterineri olduğu için de aşı fiyatları diğer veterinerlere göre baya ucuz

kedigibiyiz

Merhaba ben oğluma dün yaptırdım kuduz aşısı. Hep evde olduğu için ve şuan sıkıntı olmadığı için (kuduzdan muzdarip bebekler malesef çabuk vefat ediyorlarmış) çok gerekli olmadığını internetten okudum ama yine de içim rahat etmediği için yaptırdım dün. 65 tlye yapıyor vetimiz. Tarım il müdürlüğü mü yapıyormuş, karneye geçtiler mi peki aşının içeriğini görebildiniz mi? Güzel bir uygulama imiş

cakil19921

Evet tabiki kendinizin karnesine geciriyorlar devlet tarafından yapılan bir uygulama burda tabi baska sehirlerde varmı bilmiyorum lakin kuduz askısı zorunlu bir ası

cakil19921

Bize vetenirimiz oyle demisti

kedigibiyiz

Teşekkürler bilgi için ben de araştıracağım :)

cakil19921

Seyahat goturmeniz gerek kuduz asısınında yapılması lazım

cakil19921

Onemli degil yardım ettiysem ne mutlı

kedigibiyiz

Aşılarımız tam :)

kedigibiyiz

Ben internetten öyle okumuştım ama bizim vetimiz de sorunlı olduğunu söylediği için yaptırdık

kedigibiyiz

Sorunuzu kirlettiysem kusura bakmayın ben merak ettiğim için karneyi sormuştum, yeni başlık açmanıza gerek yoktu. Sevgiler iyi akşamlar

cakil19921

Yok berki baska birileri merak eder ondan actım

izmir_pet

Ben evden cikarmadigimdan bos yere kuduz asisi yaptirmak istemedim ama bilgi almistim. İzmirde yasiyorum. Bazi yerler yapiyormus burda ama bizim belediyeye sordum cok ilgisiz biri kesinlikle yapmiyo. Sokak hayvanlarina bile bakmiuo nerdeyse :((

kopuk2718

ben 10 gün önce il tarım müdürlüğünde yaptırdım ve pişman oldum kedim bütün gün kustu veterinerin beceriksizliği yüzünden aşı vurulan yerde şişti ve kedimin 2 gün ateşi çıktı

izmir_pet

tabi her hekim bir olmaz:((

izmir_pet

Belediye veterinerleri yapiyo aslinda ama kendine bagli. Bizim onceki cok iyi bi hekimde aynen bizede kopegim hastaydi eve kadar geldi bi ignede iyilesti ve ucret bile almadi vermemize ragmen