Isıran Köpek Eğitilemez Mi?

köpeğim 2.5 yaşında rott- kurt köpeği kırması. küçüklüğünden beri çocuklarla sosyalleşmediği için komşumun kızı onu severken ona diş geçirdi. çok büyük bir şey olmadı ama köğeğimden ayrı kalıyorum bir kaç aydır ve yanıma geri almak istiyorum. bir eğitmene yada çiftliğe göndersem bu sorununu aşabilir miyiz?

3 CEVAP

Akitamaya

Benimki 3 aylık akita dış çıkarıyor da bebekten çok idsittiysaniz isirir

bebekken ısırma huyu hiç yoktu diş çıkarırken bile kemikleri oyuncaları ısırırdı.

ilknrdaisy

Isırma şekli nasıl? Yani sinirli bir ısırmamı yoksa oyun oynerken ısırma gibi bir şey mi ?