Kedim (Pati) Kustu

Damlamiaaaa

Kedim bu şekilde ilk defa kustu sizce kotu bir sey mi yoksa tüy mu ben anlamadim mia kusar di ama pati ilk defa kustu

17 CEVAP

Benim kedim de aynen tam bunun gibi kustu disarda gezip geliyo yemek yemiş sanırım baya bir kustu gece veterinere götürdük mide rahatlatici igne yaptı mide ph i yukselmis mi dedi tam hatirlamiyorum sonra düzeldi :)

astrokedii

parazit tedavisj en son ne zaman yapildi? kaka da kan var mi? derisini cekip birakinca hemen duzeliyor mu? bu 3 sey cok onemli