Kedim (Pati) Kustu

Damlamiaaaa

Kedim bu şekilde ilk defa kustu sizce kotu bir sey mi yoksa tüy mu ben anlamadim mia kusar di ama pati ilk defa kustu

17 CEVAP

Duygunur

İshali devam ederse mutlaka veterinere götürün.

Damlamiaaaa

Üsütmus o yuzden olmuş arkadaşlar teşekkür ederim

Damlamiaaaa

Ve simdi yaparken gördüm ishal olmus :(

izmir_pet

Buyuk ihtimal usumustur. Gecmesse veterinere goturebilirsiniz

izmir_pet

Cok gecmis olsun bu arada. Bu havalar tam hastalik havasi

Damlamiaaaa

Teşekkür ederim

Damlamiaaaa

Güncell

TarcinAyse

Tüy yumağı gibi durmuyor. Safra kusmuş gibi. kusması devam ediyorsa veterinere götürün. Geçmiş olsun.

Damlamiaaaa

Aslında o üzerinden geçtim brlkide gitmisdir keske temizlemeden once atsaydım

izmir_pet

Tuy kussa boyle olmaz cok iyi biliyorum. Tuy dgl safraya benziyo

izmir_pet

yumak yumak gibi tuy cikiyo oyle olsa alip atman lazim resimde olmamasi icin

Damlamiaaaa

Mama değişikliği yaptım ondan olabilir mi

izmir_pet

Hangi markadan hangine gectiniz? Ve neli mamaydi suan neli? Tavuk bazi kedilerde aleji yapabiliyo mesela. Veya farkli mama iyi gelmemis olabolir. Belki kotu mama da olabilir marka olarak usutmus de olabilir. Gecmezse veterinere mutlaka goturun ama merak ettim mama markasini yazarsaniz

kopek_delisi

Benim kedim de kusmaya başlamıştı ama kusmadan boğazını hafif şekilde ovarsanız geçer...

kedigibiyiz

Tüy kusmasına benzemiyor. Mama değişikliğinden olmuş olabilir. Oğlum mama değişikliğinde hiç kusma olmadı ama ishal olmuştu. Kısa sürede geçmezse hekime danışın. Havalar da soğumaya başladı dikkat etmek gerek bebişlere. İnşllah iyileşir sevgiler