Anne Sütünden Çıkmaya Yakın Kuvvettli Bir Okadarda Sahibine Sadık Ücretsiz Cins Erkek Köpek Arıyorum

anne sütünden çıkmaya yakın kuvvettli bir okadarda sahibine sadık ücretsiz cins erkek köpek arıyorum. bilgi vermek için [email protected] kurrt ta r harfi 2 tanedir yani k u r r t bitişik yazılır şimdiden teşekkür ederim.

3 CEVAP

Elifmuzeyyen

Ayrica cins kopek demişsiniz. Cins diye sınırlayip takinti haline getirmemenizi tavsiye ederim. Ureticilere para kazandiracaginiza muhtac bir yavru sahiplenmek "hayvanseverlik" kavramina uyar. Ucretsiz cins kopek veya kedi Sahiplendirmesi yapan yok denecek kadar az

Elifmuzeyyen

Sahiplendirme siteleri var oradan bakabileceğiniz kosullari anlatan bir mail yazip veya mesaj atip yavru kopek sahiplenebilirsiniz bu şekilde ismarlama gibi kimse sahiplendirme yapmaz ve de yapmamali

Duygunur

Satın almayın lütfen, sahiplenin hayat kurtarın.