Antalya Sıcağına Dayana Bilecek Kurt Köpeği Olarak Ne Şeçmeliyim

Gkz

Arkadaşlar ben Antalya’da yaşıyorum be bir kurt köpeği almak istiyorum ama kurt köpekleri genellikle Sıcağı sevmedikleri için hangi kurt köpeğini seçmeliyim bilmiyorum sizce hangi kur köpeğini seçmeliyim ve biraz da gösterişli bir köpek istiyorum yanlış anlamayın köpeği gösteriş için almıyorum bu konu hakkında Bilgi sahibi olan arkadaşlar bana cevap verebilirmi

2 CEVAP

Alicveben

Kurt Köpeklerine karşı özel bir ilginiz olabilir ancak ben her zaman satın almaya karşıyım petlebi nin rehber sayfasından sıcağa dayanıklı ırklara bakabilirsiniz ve bu sitede çok fazla ilana var belki istediğiniz ırkı da bulabilirsiniz

Duygunur

Ben de o bölgede yaşadım yıllarca, soğuk havalarda yaşaması gereken bir köpeği almayın size tavsiyem. Hayvana çok eziyet oluyor. Yazın 50 dereceye kadar çıkabiliyor sıcaklıklar bilirsiniz. Lütfen satın almayın, evlat edinin bir hayat kurtarın. İhtiyacı olan bir sürü köpek bulabilirsiniz, büyük köpekler de dahil.