Köpek Sahiplenme

batuhan1110

Ben apartmanda golden cinsinde köpek beslemek istiyorum 6 aylık veya daha büyük ama pek emin değilim evde nasıl olur bu yüzden 1 2 haftalığına alıp bakabilceğim yer varmı

3 CEVAP

aspid

ancak tanıdıklarının köpeklerini alıp bakabilirsin. öyle köpek kiralama yok

54tugba

slm bende bir kopek sahiplenmek istiyorum ufak cins olmasini istiyorum banada yardimci olursaniz sevinirim

MryCgr

Golden cinsi köpekler oyunu fazla sevdiklerinden evde bakmak çok iyi bir fikir değil açıkçası. Bahçeli bir yer olursa gelişimi ve ruhsal durumu açısından daha mantıklı olacaktır.