4 Ve 6 Aylık Kedilerin Çiftleşme İhtimali

Musege

Merhaba

6 aylık erkek kedim var. Kısırlaştırma niyetim var fakat henüz yaşı gelmediği için yaptıramıyorum. Diğer taraftan da bir arkadaşımın 4 aylık dişi kedisi var ve sahiplendirmek istiyor. Sahiplenmek istiyorum fakat henüz ikisi de kısır olmadığı için başıma gelebilecekleri tam olarak kestiremiyorum. Eğer böyle bir risk varsa sahiplenmekten vazgeçeceğim.

Bilgisi olan aydınlatabilirse sevinirm.

1 CEVAP

Alicveben

İnternette kızgınlık döneminden sonra kısırlaştırmanın daha sağlıklı olduğu yazıyor ama erkeklerin kızgınlık dönemi çok zor o yüzden vet. e danışın ama o kediyi sahiplendirseniz kavga ederler bence kısırlaştırın isterseniz diğerinde sahiplenip bir süre sonra kısırlaştırabilirsiniz