23 Kasım Black Friday İndirimi

ismailfigen

Her yıl tekrar olan black friday indirimleri bu ayın 23ünde gerçekleşecektir. İnternette mama fiyatlarında güzel indirimler olacaktır. Mama ve kum ihtiyacı olanlara duyurulur. Erken davranıp şimdiden almasınlar.

4 CEVAP

melikealgin

Teşekkürler :)

dorukhanalev

Hiç pet bölümlerinde dolaşmadım bakalım 23 kasımda neler olacak batacağız *** 11.11 indiriminden doldurdum ben evi resmen. Orijen 5.8kg kitten mamayı 280'e mal ettim. 2 3 paket reflex kum aldım bakalım 23 kasımda ne olacak.

ismailfigen

Güncel

Bc3431

Her sitedemi indirim olucak