Kısırlaştırma

Bebekfabri

Arkadaşlar yarın oğlumu kısırlaştırıyoruz hayırlısıyla. Bu gece bişey yememesi gerekiyor dedi veteriner. Yarın sormam gereken herşeyi erkek kedi sahipleri yardımcı olursa sevinirim. Bu arada ikinci kızgınlığını iki gün önce atlattı. 15 aylık 6,75 kg.

4 CEVAP

Melisaruk

Ne öğrenmek istiyorsunuz tam olarak ? Ben de 4 gün önce kısırlastırdım. Erkek 7 aylık kedim. Yardımcı olmaya calısabilirim.

Bebekfabri

Güncel

Bebekfabri

Mesela bana göre iki gün önce kızgınlıktan çıktı. Bu süreç yeterli mi? Beklemek gerekir mi?

Melisaruk

Acıkcası onu bilemiyorum ama ne gibi bir sorun olabilir aklıma gelmiyor. Veterinerinizin bilgisi var mı bundan? Biz daha hiç kızgınlığa girmeden yaptırdık. Biraz bize tripli gibi ama yapacak bir şey yok :)